Značenie mikroúderom

Značenie mikroúderom

Značenie mikroúderom na zákazku

Mikroúder je moderná metóda značenie dielov alebo výrobkov, pri ktorej sa značenie vykonáva rýchlymi údermi značiaceho hrotu do značeného materiálu.

Ak potrebujete mikroúderom označiť iba menšiu výrobnú sériu, kvôli ktorej by sa vám nevyplatila investície do mikroúderového systému, nie je nič jednoduchšie, ako využiť našej služby značenia mikroúderom na zákazku.

Aké materiály možno mikroúderom značiť?

Mikroúder umožňuje značiť všetky trvdom materiály, ako kov, plasty, ale aj keramické materiály alebo sklo. Typický prípad využitia značenie mikroúderom sú kovové alebo plastové výrobné štítky.

Značiaci hrot mikroúderového zariadenia je možné efektívne použiť až do tvrdosť iznačeného povrchu 63 HRC.

Prečo zadať značenie mikroúderom našej firme?

Ako dlhoročný dodávateľ mikroúderových systémov máme dostatok skúseností s voľbou správnych parametrov značenia (sila úderu, hĺbka, kadencia) v závislosti na značenom materiálu a požiadavke na výsledný vzhľad.

Vždy disponujeme dostatočnú výrobnú kapacitú, ktorá je vám k dispozícii. Pracujeme vo veľmi krátkych dodacích termínoch.

Aký mikroúderový systém na značenie používame?

Používame francúzske mikroúderové systémy Multi4 značky Technomark. Pri značeniu mikroúderom používame softvér, ktorý umoňuje importovať alebo vytvoriť ľubovoľnú grafiku, napríklad vaše firemné logo.

V prípade otázok či záujmu o bližšie konzultácii nás neváhajte kontaktovať na telefóne: (+420) 251 561 029.

Máte dotazy?

Sme tu, aby sme vám pomohli nájsť optimálne riešenie.