Zakázkové značenie

Zakázkové značenie

Ekonomická a rýchla varianta značenia

Zákazkové značenie štítkov Ak nepotrebujete alebo z nejakého dôvodu nemôžete investovať do niektorej zo značiacich technológií, ale napriek tomu potrebujete značiť menšie série výrobkov, je pre vás ideálne využiť našej službu zákazkového značenia.

 

Koľko kusov vám na zákazku označíme?

Zákazkové značenie realizujeme už od jedného kusu označeného výrobku, v prípade potreby si teda môžete nechať na zákazku označiť celú sériu alebo len niekoľko kusov.

Výhody značenia na zákazku

Zákazkové značenie mikroúder

Ak využijete možnosti značiť svoje výrobky na zákazku, odpadá nutnosť investície do značiace technológie. Ako externý dodávateľ zákazkového značenia nesieme náklady na otestovanie a správne nastavenie parametrov značenia.

Navyše máte istotu, že značenie bude vykonané v maximálnej kvalite, ako dodávateľ značiacich technológií máme dostatok skúseností s výberom najlepšej značiacej technológie a nastavením vhodných parametrov značenia.

V rámci značenia na zákazku ponúkame dve moderné značiace technológie

Zakázkové značení laserem

Špičkovú a v súčasnosti veľmi žiadanú variantú je laserové gravírovanie, ktoré zaručuje vysokú a profesionálnu kvalitu výsledného vzhľadu značenia a umožňuje značiť aj veľmi krehké materiály.

Druhá možnosť je značenie mikroúderom, ktoré predstavuje lacnejšiu, ale stále dostatočne výkonnú variantu značenia na zákazku s profesionálnym a trvanlivých výsledkom.

Nie ste si istí, ktorú technológiu použiť, prípadne zvažujete iný spôsob značenia na zákazku? Neváhajte nás kontaktovať za účelom konzultácie.

Máte dotazy?

Sme tu, aby sme vám pomohli nájsť optimálne riešenie.