Montážne lisy

Na montážnych lisoch EMG je široká škála operácií vykonávaná veľmi hladko, vďaka rezerve vo výkone každého modelu a veľmi presnému prevedení.

K montážnym lisom dodávame voliteľné príslušenstvo:

Vertikální kryt montážního lisu Automatická clona zaisťuje ochranu z prednej a bočnej strany montážneho lisu. Pedálový spínač potom umožňuje riadiť cykly. Operátor má pri práci voľné ruky a môže ľahšie zakladať dielca. Finálnym prínosom je zvýšenie produktivity pri práci s montážnym lisom.

Elektronická ochrana montážního lisu Elektronická ochrana sa na montážne lisy EMG pridáva na žiadosť zákazníka. Môže sa jednať o jednoduchú optickú závoru, alebo programovateľný ochranný okruh, ktorý automaticky riadi štart cyklu potom čo operátor prerušil optickú bariéru na montážnom lisu po vopred stanovený počet opakovaní (maximálne 8 krát). Táto inovácia zároveň zaisťuje maximálnu bezpečnosť a silne zvyšuje produktivitu práce na montážnom lisu.

Protihluková kabina montážního lisu Vybavenie montážneho lisu protihlukovou kabínou umožuje znížiť hladinu hluku o 15 až 18 dB. Integrovaný ventilátor s tichým chodom zaisťuje odvetrávanie kabíny, v ktorej montážne lis pracuje, s prietokom vzduchu 1500m3/h. Kabíny dodávame kompletne zmontované na palete.

Máte dotazy?

Sme tu, aby sme vám pomohli nájsť optimálne riešenie.